Zapisz się na kurs

Link do zapisu

Prowadzący:
Wojciech Jędrosz

BIM Manager w codziennej pracy, z wykształcenia architekt. Wspólnik w spółce zajmującej się implementacją metodyki BIM w firmach z branży budowlanej. Szkoli, prowadzi asystę techniczną w różnorodnym oprogramowaniu, zarządza informacjami i pomaga przygotowywać dokumenty BIM do kontraktów budowlanych. Trener z normy wieloczęściowej ISO 19650 w BSI (British Standards Institution). Reprezentuje Grupa4BIM Sp. z o.o. jako członka Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN). Wykładowca akademicki z zagadnień dotyczących metodyki BIM. Certyfikowany instruktor Autodesk Revit, trener z zamiłowania do dzielenia się wiedzą. BIM Manager dla Arail Construction & Industrial Co. Ltd. (Riyadh, Arabia Saudyjska) na projekcie i budowie wyspy wypoczynkowej Thuwal Island na Morzu Czerwonym (19 obiektów).

Możliwy jest udział w więcej niż jednym szkoleniu.
Aby wziąć udział należy zapisać się na szkolenie wypełniając deklarację na stronie https://polskiklaster.pl/szkolenia/cyfryzacja-produktow-na-roznym-poziomie-szczegolowosci/

Wypełnioną i podpisaną deklarację uczestnictwa, prosimy wysyłać skanem do:
 

z.lupinska@polskiestowarzyszenie.p

lub

m.wolosiewicz@polskiestowarzyszenie.pl
 

lub w formie papierowej na adres korespondencyjny:

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe

ul. Lipowa 32 lok. 302,

15-427 Białystok

UWAGA!

Grupa szkoleniowa liczyć będzie ok. 10 osób, dlatego ilość miejsc jest ograniczona i o udziale w szkoleniu będzie decydować data wpłynięcia deklaracji, oraz jej poprawne wypełnienie.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z:

Biurem Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego

przy ul. Lipowej 32 lok. 302,

Tel. 790 140 097

e-mail: z.lupinska@polskiestowarzyszenie.pl

BIM jest szeroko pojętą technologią zapewniającą:


 

  • planowanie i optymalizację kosztów i harmonogramów,
  • kontrolę nad danymi i procesami,
  • eliminację błędów,
  • gwarancję uczciwej konkurencji.

.

Polski Klaster Budowlany, z przyjemnością zaprasza pracowników przedsiębiorstw budowlanych, administracji publicznej i osoby zarządzające do wzięcia udziału w szkoleniu o tematyce BIM, które jest realizowane w  ramach projektu Polskie Centrum BIM.

Cyfryzacja procesu budowlanego wkracza wielkimi krokami w inwestycje publiczne w Polsce, zgodnie z rekomendacją Ministerstwa Rozwoju i Cyfryzacji, BIM stanie się standardem w procesie budowlanym, zarówno dla sektora publicznego jak również dla prywatnego.
 

Szkolenie poprowadzą eksperci zajmujących się BIM-em w pracy codziennej, współpracujący z Grupą Roboczą ds. BIM, przy Ministerstwie Rozwoju i Cyfryzacji, odpowiadający za wdrożenie BIM w Polsce.

Portal  pracy i rozwoju architekta 

wArchitekturze

21 listopada 2023

SZKOLENIA Z TECHNOLOGII BIM : Cyfryzacja produktów na różnym poziomie szczegółowości

Szkolenie obejmuje praktyczne i teoretyczne umiejętności korzystania z Autodesk Revit. Uczestnicy nauczą się tworzenia i modyfikacji modeli architektonicznych, pracy w zespołach, wykrywania i usuwania kolizji oraz koordynacji projektów. Skupia się na tworzeniu własnych szablonów, pracy z plikami centralnymi, dostosowywaniu parametrów i eksportowaniu do Navisworks. Praktyczne ćwiczenia stanowią główną część programu.

 

 

Czas trwania szkolenia 6 dni: 60 godzin

Termin: 29.11-01.12.2023 i 06-08.12.2023 r. 

Zajęcia teoretyczno – praktyczne

Szkolenie skierowane jest do:

  • inżynierów, kierowników budów, inspektorów budowlanych,
  • architektów,
  • osób już pracujących w BIM i chcących poszerzyć swoje umiejętności i tych dopiero wkraczających na tą ścieżkę kariery.

wArchitekturze