Misja wA

Od samego początku istnienia grup zauważamy ogromną potrzebę powstania miejsca, w którym  wymiana myśli jest otwarta, kulturalna (chociaż wiemy, że przy pewnym poziomie frustracji, emocje biorą górę).

I szczera.

Dlatego ta strona będzie megafonem Waszych, drodzy grupowicze, architekci, komunikatów do świata. I mamy tu na myśli nie tylko pytania o sprawy związane z samym wykonywaniem zawodu ale także związane z codziennym życiem, luźnymi pogaduchami co przeplatać się będzie z fajnymi wywiadami, cennymi radami. Może także uda nam się zrobić jakieś przydatne podsumowanie branży raz na jakiś czas. Misja wA 1. Strona będzie tworzona dla Was i przez Was, co oznacza, ze sami możecie zgłaszać pomysły na sekcje, przesyłać nam materiały, udzielać się, pisać teksty, które będziemy tu publikować.
2. Strona będzie Waszym miejscem do pokazania i promowania swoich talentów, produktów, wartościowej treści - jeśli jesteś związany z architekturą, to jest idealne miejsce by powiedzieć innym projektantom o swoich działaniach.


3. Strona jest i będzie NIEZALEŻNA - to oznacza, że spotkacie na niej punkty widzenia wszelkich ludzi (o ile będą chcieli na tej stronie coś opublikować) i nie jest sterowana przez żadną korporację, stowarzyszenie, związek czy inną grupę wpływów. Chcemy powodować otwartą, kulturalną - na ile to możliwe - wymianę poglądów. 


Powyższe myśli będą nam, administratorom grup i osobom, które angażują się w rozwój strony, przyświecać przy rozwijaniu jej. Dołożymy wszelkich starań, żeby każdy z Was czuł się na niej jak u siebie. 

Niniejszym ogłaszamy - oto Wasze miejsce w sieci, mamy szczerą nadzieję, że i Wam pomysł zrobienia platformy wArchitekturze przypadnie do gustu i zrobimy coś fajnego razem.
Osoby, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju prosimy o kontakt:
mailowy warchitekturze@gmail.com

lub
za pomocą formularza kontaktowego.

Pozdrawiamy
Admini grup PwA
Magdalena Sobczyńska
Piotr Szybilski

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl